מופעי בת-שבע מארחת בניהולו האמנותי של הלל קוגן, מאפשרים לקהל הותיק והאוהד של הלהקה, כמו גם קהל אחר, סקרן, שוחר אמנות ופתוח לחידושים, להיחשף למסעם האמנותי של יוצאי להקת מחול בת-שבע לאחר שעזבו את הלהקה ופנו לדרך חדשה ועצמאית. בנוסף, מאפשרת הסדרה להכיר גם אמנים אחרים, שמעולם לא יצרו או רקדו בלהקה, אולם שהלהקה מאמינה בהצעתם ושמחה לחשוף אותם תחת מטרייתה. במסגרת פלטפורמה זו, מספקת הלהקה מסגרת מקצועית ותומכת לאמנים המתארחים בדמות שירותי הפקה, שיווק וחשיפה לקהל. כלהקת המחול הגדולה בישראל שדוגלת בשיתוף, נתינה וחלוקת ידע, בת-שבע מחוייבת לתמוך בפעילות הקהילה העצמאית של אמנויות הגוף –ובפרט אמנות המחול והפרפורמנס. אירוח מסוג זה מאפשר לנו להציע לקהל שלנו ולשוחרי המחול בכלל מגוון אמנותי עשיר ורב-קולי.  


הלל קוגן נולד בתל-אביב ב-1974. למד בביה"ס למחול בת-דור ובסטודיו של מרס קנינגהם בניו יורק. רקד באנסמבל בת-שבע - הלהקה הצעירה בשנים 1996-1995 בלהקת "נומאד" בשווייץ ובבלט גולבנקיאן בפורטוגל. פעיל בזירת המחול העכשווי בישראל כרקדן, יוצר, מורה וכאמן אימפרוביזציה. מאז 1996 יצר כ-15 יצירות ללהקות שונות במסגרת פסטיבלים בישראל ובעולם. שימש כמנהל חזרות באנסמבל בת-שבע - הלהקה הצעירה בין השנים 2016-2005, ומרכז את פעילות החינוך של להקת בת-שבע לרקדנים צעירים מצטיינים. זוכה פרס המחול על-שם יאיר שפירא לשנת 2010. בשנת 2013 הוענק לו תואר "היוצר הבולט" מטעם מעגל מבקרי המחול בישראל עבור יצירתו "אוהבים ערבים". בשנת 2015 מונה למנהל אמנותי שותף בפרויקט הרמת מסך של משרד התרבות, וכמו כן זכה בפרס לנדאו לאמנויות הבמה, מאת מפעל הפיס. 

ב-2017 התארחו בסדרה: פרויקט 48 "בליינד דייט מחולי" בניהולה האמנותי של דנה רוטנברג, "שעה עם אוכלי-כל" מאת שני גרנות ונבו רומנו, HARROWING מאת היוצרת בובי ג'ין סמית', "הגוף האחר" של אמנית הפרפורמנס נטלי צוקרמן, יצירה המבוססת על סיפורה האישי של צוקרמן, ובביצועה, "GRAVITAS" - מופע מחול אקרובטי וירטואוזי מאת אופיר יודילביץ, לצד "זורחות" - יצירת מחול מאת שירה אביתר, יסמין גודר, עדי סלנט, מתן דסקל, יניב אברהם וגיא שומרוני, בשמת נוסן, יוסי ברג ועודד גרף, 


המופעים לשנת 2018 יתפרסמו במהלך העונה.